STRONA G£ÓWNA

Gdzie jesteśmy?

Bildex inż. A. Zółtowski
ul. Akacjowa 33, 05-807 Podkowa Leśna,

Przed przyjazdem zadzwoń...

tel.kom.: +48 602 459 175
tel./fax: 22 729 12 34
email: bildex@bildex.pl

Informacje o firmie

Moja Firma "Bildex" inż. A. Żółtowski zajmuje się od 1992 roku techniką grzewczą i nowoczesnymi instalacjami sanitarnymi. Współpracujemy w zakresie sprzedaży, montażu i serwisu kotłów c.o. z renomowanymi firmami: Vaillant, Saunier Duval, Junkers, Buderus, Viessmann, proponując klientom kompleksową obsługę od A do Z, łącznie z pierwszym uruchomieniem urządzeń i ich późniejszym serwisem.

Z naszych wieloletnich doświadczeń wynika, że klient najbardziej zadowolony to taki, który zostanie dobrze obsłużony z w jednej firmie, czyli :

  • po pierwsze kupi właściwe dobrane urządzenie,
  • po drugie ta sama firma mu to urządzenie zamontuje i uruchomi oraz
  • po trzecie przejmie na siebie jej serwis łącznie z wymaganymi przeglądami

Na wszystkie prace udzielamy 5 lat gwarancji oferując naszym Klientom korzystne ceny, porady techniczne i kosztorysy wykonawcze.

W przypadku wykonania instalacji lub montażu urządzenia przez naszą firmę w budynku mieszkalnym użyty materiał np. kocioł, grzejniki, rury, baterie, biały montaż objęte są 8% VAT -em, co znacznie obniża koszt inwestycji.

INSTALACJE GRZEWCZE - CENTRALNE OGRZEWANIE - KOLEKTORY SŁONECZNE - USŁUGI HYDRAULICZNE

Wykonujemy również i projektujemy centralne ogrzewanie jako systemy, w których wykorzystano grzejniki bądź ogrzewanie podłogowe z zastosowaniem w instalacji c.o. kotłów gazowych tradycyjnych i kondensacyjnych.

 
VIESSMANN BUDERUS JUNKERS VAILLANT URLICH